KALİTE POLİTİKAMIZ

“Özpek Metal, ürün ve hizmet kalitesindeki sürekliliği sağlamak için teknolojik gelişmelere paralel olarak hareket eden ve sürekli kendini yenileyen makine parkuru, ürün tasarımı ve üretiminde standartlarını her zaman en üst düzeyde tutmaktadır.”

Üretim aşamasından önce proje çizimleri yapılmakta, üretim aşamasından sonra ise kalite kontrol işlemleri uygulanmaktadır. Müşteri beklentilerini eksiksiz şekilde karşılayan ürünler, bu yüksek standartlar ile üretilmektedir. Özpek Metal; ulusal ve uluslararası standartlarda, kanun ve yönetmelikler çerçevesinde üretimini, kalitesini eksiksiz şeklide belgelendirmiştir. Profil Metal’ in firma olarak ve her çalışanı için birinci öncelikli amaç en yüksek hizmet standartlarıyla hizmet vermek ve koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Özpek Metal en üst kalite seviyesinde faaliyetlerini yürütürken, çalışanlarının iş sağlığı ve güvenliğinin istisnasız korunmasını, çalışma ortamının sürekli iyileştirilmesini ve çevreye verdiği olumsuz etkileri en aza indirmeyi, doğal çevreyi korumayı amaç edinmiştir.

Bu hususta sağlıklı, güvenli bir çalışma ortamı sağlamak ve çalışanlarının fiziksel, sosyal sağlıklarını korumak amacıyla, ISO 9001, ISO 14001,OHSAS 18001 ve EN 1317-5 standartlarının, EU 305/2011 Yapı Malzemeleri Yönetmeliğinin gereklerine uygun, yazılı bir “Entegre Yönetim Sistemi” oluşturmuştur ve işlemektedir.